Essential Foods


PET FOOD SENZACE NA EVROPSKÉM TRHU.

Anglický život na venkově + vysoký výkon výrobku = Essential foods

ESSENTIAL FOODS " v každém balení Essential se skrývá tajemství anglického života na venkově".

Krmivo je s hrdostí připraveno a vyrobeno ve Spojeném království. Každé balení obsahuje z 95% místní suroviny z anglických řek, welšských nížin či skotských vysočin. Unikátní a kvalitní suroviny jako červení jeleni, slavné Gressinghamské kachny, nebo pstruzi z řeky Avon vytváří jedinečnou kombinaci, která se ukrývá pouze v Essentialfoods.

Essential vznikl na základě lásky ke zvířatům a vize vytvořit něco unikátního. Essential se drží starého přísloví „jste to, co jíte“, totéž platí u psů a koček. Kvalita výživy jednoznačně ovlivňuje chování, vzhled, kondici a hlavně zdraví vašich miláčků. Essential je inspirován ryze anglickým životním stylem na venkově.

Essential benefity

  • <65% živočišných surovin: gressinghamské kachny, kuřata rodu Ross, červení jeleni, britské jehněčí, čerstvá vejce, skotští lososi & pstruzi z řeky Avon.
  • Krmivo Essentialfoods neobsahuje žádné obiloviny.
  • 30% zeleniny, vlhkost, lesní plody, lněné semeno, ovoce, bylinky, vitamíny a minerální látky.
  • <35% čerstvě připraveného masa/ryb/vajec v každém balení ESSENTIAL.
  • 6 zdravotních balíčků, včetně probiotik a kloubních doplňků.
  • Příznivá cena
  • Opravdu jedinečný produkt, výkon osvědčený.
  • Skutečně unikátní společnost.
Připoj se k nám a navždy přispěj ke změně vnímání o suchých krmivech pro psy a kočky.

Hájek Pet Food

Hájek Pet Food, která je výhradním dovozcem krmiva Essential Foods do ČR a SR, je dodavatelem krmiv do obchodů, veterinárních ordinací, chovatelských stanic, kynologických organizací, a státních složek v České republice. Hájek Pet Food tým přináší více jak dvacetileté zkušenosti s prodejem krmiv a ví nejlépe, jak plnit vaše přání a požadavky. Hájek Pet Food je rodinná firma, na kterou se můžete spolehnout. Náš klíč k Vaší spokojenosti je důvěra, servis, vysoká kvalita, flexibilita a dobrá cena.

Zaměřili jsme se na ty nejvybranější a nejkvalitnější produkty z celého světa. Naším cílem je stát se preferovaným dodavatelem krmiv pro psy a kočky v České republice.

Naší vizí je změnit český trh s krmivy pro psy a kočky k lepšímu.

E-shop TopKrmiva.cz

TopKrmiva.cz jsou dceřinou firmou společnosti Hájek Pet Food, která se zaměřuje na ty nejvybranější produkty z celého světa pro psy a kočky. Projekt TopKrmiva.cz je zaměřen na privátní zákazníky, kteří vyhledávají kvalitní produkty a servis za dostupné peníze.

Kvalitní skladování je nezbytnou součástí kvalitního prodeje. Skladujeme v zateplených halách se zateplenou podlahou v suchu, kde nevznikají velké teplotní výkyvy.